Wialon Local

Wialon – найпопулярніша веб платформа для GPS моніторингу. Розроблена з фокусом на кроссплатформенність. Можливість зняття звітів на мобільних пристроях, робота з подіями та оповіщеннями, підтримка агромодуля, логістики та багато іншого функціоналу.

Мобільний застосунок

Мобільний застосунок для Android та iOS надає можливість відстежувати параметри об’єктів онлайн, робити звіти за обраний період в оптимізованому форматі та отримувати оповіщення по обраним подіям на Вашому мобільному пристрої.

Дешборд

Виведення всіх найголовніших параметрів контролю на одну сторінку. Дає можливість оперативно відслідкувати стан об’єктів, їх знаходження в певних геозонах або поза їх межами, пробіг, витрати палива, кількість перевищень швидкісного режиму та іншу статистику за поточну добу або інший проміжок часу.Тут також виводяться порівняльні таблиці за обраними параметрами.

Побудова і програш треку

При побудові треку руху транспорту за обраний період програма надає можливість обрати колір треку: в залежності від швидкості руху, або змінювати колір від зупинки до зупинки, тим самим розділяючи проміжки руху. Також є опція програшу треку з можливістю зміни швидкості його відтворення.

Створення геозон

Користувачу надається можливість створювати Геозони — це певні території на карті що потребують особливої уваги. Вони призначені для контролю потрапляння транспорту в ці області, переміщення в них і виходу за їх межі. Також є можливість створити оповіщення за фактом перетину транспортом границь певної геозони.

Онлайн оповіщення за визначеними подіями

Існує опція створення оповіщень за певною поведінкою об’єкту (наприклад, перевищення швидкості, злив палива, відхилення від маршруту, або перетин межі певної території). Оповіщення в режимі реального часу можуть бути відображені у вигляді спливаючого вікна, звукового повідомлення на ПК або мобільному пристрої, або повідомлення на e-mail або в месенджері.

Відправка команд на трекер

Програмне забезпечення дозволяє не тільки отримувати дані від обладнання, а й відправляти на трекер певні команди. Наприклад, для глушіння двигуна авто віддалено. Команди можуть автоматично виконуватись при настанні певних заданих умов, або можуть бути відправлені користувачем.Також є можливість налаштувати команди для періодичної відправки звітів на елктронну адресу користувача.

Конструктор звітів

Дозволяє створювати звіти різного формату для різних груп та типів техніки. Також зручно використовувати типові звіти для отримання інформації корисної для певного підрозділу організації (окремі різновиди звітів для транспортного підрозділу, бухгалтерії, служби безпеки, тощо.).Звіт виконується на основі зазадалегідь створених шаблонів, які мають гнучке налаштування.

Підключення до e-TOLL та TRANS.EU

Програмою передбачена можливість ретрансляції даних для підключення до системи автоматизованої оплати за користування автомобільними дорогами e-TOLL. Користувач отримує унікальний ID який вказує в особистому кабінеті.Також в програмі налаштована взаємодія з міжнародною логістичною платформою Trans.EU.