GG-Explorer Client

Неможливе у браузері – можливе у застосунку. Клієнт-серверний застосунок для професійного аналізу звітів. Гнучка робота з графіками, можливості аналізу в off-line режимі, інтерфейс взаємодії з техпідтримкою, інформативний білінговий інтерфейс та багато іншого.

Побудова детальних звітів

Програма GG-Explorer надає користувачам можливість зняття професійних звітів за обраною технікою за певний період. Інформація включає в себе загальні статистичні дані, а також звіт по днях за основними параметрами руху транспорту. Є можливість зняти дані по зупинкам, заправкам, зливам палива, швидкості руху транпорту, тощо. Є можливість побудови рейсових звітів по одному авто або групових звітів за обраними об'єктами. Звіт може бути збережений у форматі Excel або завантажений для роботи offline за відсутності мережі.

Професійні інструменти для аналізу показників

Програма має потужний інструментарій аналізу отриманних даних. За допомогою наскрізного виділення графіків користувач отримує можливість порівнювати важливі параметри. При виділенні частини графіку автоматично виокремлюється визначена частина треку та графіки інших параметрів в цьому ж часовому проміжку. Програма надає можливість аналізувати витрати пального в залежності від швидкості руху, стану дорожнього покриття, манери водіння, навантаження на авто, тощо. А також виявляти такі приховані порушення як, наприклад, злив палива з обратки.

Клієнтські ключі

Ця функція надає можливість відстежувати об'єкти моніторингу online використовуючи WEB-інтерфейс браузеру. При створенні клієнтського ключа користувач обирає потрібний транспорт, необхідні дані для відображення та термін дії ключа, після закінчення якого він автоматично деактивується. Сгенерований ключ можно просканувати як QR код або відправити електронною поштою. Створені ключі мають можливість редагування. Ця функція корисна для відстеження транспорту з мобільних пристроїв, також користувачі програми можуть створювати клієнтські ключі за запитом своїх клієнтів, наприклад, коли замовники перевезення бажають відстежувати рух вантажу.

Контроль стабільності роботи обладнання

Функція контролю стабільності дозволяє оперативно виявляти збої і порушення в роботі обладнання, а також факти зовнішнього втручання. При побудові звіту за обраний період на графічному зображенні відображаються проміжки часу і місця де було зафіксовано низький рівень GSM сигналу, нестабільний або відсутній GPS, некоректні дані від датчику, вимкнення трекера в робочий час, ввімкнення у русі, відсутність пакетів з даними, тощо.

Прокладка маршрутів та створення об'єктів

Програма GG-Explorer має функціонал прокладання маршруту через обрані точки на карті, або шляхом введення адрес через які має пройти маршрут. При побудові маршруту автоматично розраховується його відстань, а ввівши дані про вартість пального, його середню витрату та коефіцієнт, користувач має можливість моментально розрахувати вартість фрахту. Також програма надає можливість створювати геозони будь якої геометричної форми і фіксувати вхід або вихід транспорту з певної зони та відхилення від маршруту.

Взаємодія з технічною підтримкою

Користувачі програми GG-Explorer мають інструмент для моментального надсилання запитів та побажань до різних відділів нашої компанії шляхом натискання однієї клавіши на клавіатурі. При зверненні до технічної підтримки потрібно обрати категорію запиту, період що цікавить та об'єкт з переліку. Контактні дані користувача заповнюються автоматично. Клієнт отримує фітбек за обраним джерелом зв'язку. Запит автоматично потрапляє в систему і зберігається в ній навіть після обробки службою підтримки, а користувач має можливість відстежувати процес розгядання задачі.

Білінг

Білінг - це розділ в якому користувач має можливість відстежувати нарахування абонентської плати, а також керувати пакетами послуг. Тут передбачена можливість створення запитів на підключення або відключення певних пакетів для визначених об'єктів, а також залишення заявок на перерахунок абонентської плати.

Підключення до e-TOLL та TRANS.EU

Програмою передбачена можливість ретрансляції даних для підключення до системи автоматизованої оплати за користування автомобільними дорогами e-TOLL. Користувач отримує унікальний ID який вказує в особистому кабінеті.Також в програмі налаштована взаємодія з міжнародною логістичною платформою Trans.EU.