Кар'єра

Ми завжди раді фахівцям, які вирощують себе, почуваються частиною командиі люблять те, чим ми займаємося.Якщо Ви поділяєте наші цінності – будемо раді Вас бачити у нашій команді.

 • Менеджер з продажів

  Вимоги: Досвід роботи в активних продажах від 1 року;○ Вища технічна освіта;○ Вільне володіння ПК (знання операційних систем та володіння офісними пакетами), знання 1С вітається;○ Комунікабельність (уміння встановлювати контакт із клієнтом, вміння переконувати);○ Водійські права категорії В, наявність власного авто вітається;○ Стресостійкість, активна життєва позиція.
  Обов’язки:○ Активний пошук клієнтів;○ Супровід клієнтів у регіоні;○ Здійснення вихідних дзвінків (тепла база та холодні дзвінки);○ Проведення робочих зустрічей та презентацій;○ Ведення СRМ-системи, складання звітності про виконану роботу;○ Робота в 1С (виставлення рахунків, первинна документація).

 • Фахівець з технічної підтримки

  Вимоги:○ Знання ПК та налаштування операційних систем сімейства «Windows»○ Технічна освіта;○ Наявність аналітичних здібностей (для пошуку та аналізу проблем);○ Здатність до навчання, у тому числі до самонавчання за існуючим матеріалом;○ Чітка дикція;○ Відповідальність;○ Грамотність (орфографія; вміння викладати свої думки письмово грамотно і зрозуміло; вміння взаємодіяти з іншими людьми письмово; грамотна, зрозуміла усна мова).
  Обов’язки:○ Прийом та обробка електронних запитів від клієнтів, відповідь на телефонні дзвінки.○ Графічний аналіз даних, аналіз вихідних таблиць, висновки про результати аналізу.○ Налаштування режиму роботи обладнання, форми видачі датчиків, читання даних CAN-шини автомобіля.○ Дистанційна діагностика, читання логів, взаємодія з інженерами.○ Прошивка обладнання, конфігурація.○ Контроль стабільність роботи обладнання.○ Своєчасне ведення супутніх баз даних.

 • Монтажник GPS-систем

  Вимоги:○ Знання основ автоелектрики;○ Водійські права категорії В.
  Обов’язки:○ Встановлення систем GPS моніторингу в регіоні;○ Налаштування/конфігурація обладнання;○ Сервісне обслуговування;○ Своєчасне ведення електронної звітності про хід виконання завдань;○ Робота на базі чи виїзд на об'єкт у межах міста/області. Можливі відрядження.


Бажаєте реалізуватися на іншій посаді? Надсилайте резюме.